Cesta Mission Campu

2018

První krok: MC v Ostravě s tématem “V Moci Ducha”, kde se sešlo 117 účastníků.

 

2020

Přizpůsobení se Covidu: Plánovaný MC v Olomouci byl zrušen, ale uskutečnila se online MC bohoslužba s tématem “Ve Tvých stopách”.
 
 

2021

Online: Online Mission Camp s tématem “Navzdory” přinesl vysílaný program a službu v domácím prostředí, do které se zapojilo přes 113 mladých lidí.

 
 
 

2022

Návrat k osobnímu setkání: MC na hotelu ve Strážovicích poblíž Kyjova s tématem “Od Strachu k lásce”, kterého se zúčastnilo cca 130 mládežníků.
 
 
 
 

2023

Další cesta: MC v Olomouci s inspirativním tématem “BeNew. BeReal.” Tento ročník zaznamenal rekordních 180 mladých lidí. Je skvělé, kolik mládežníků má zájem strávit Velikonoce duchovním rozjímáním a službou druhým.

2024

Rozšíření: MC s tématem “Navždy v dlaních”, kterého se zúčastnilo 233 účastníků, nejen z řad mládeže, ale i starší generace Svými zamyšleními a workshopy nás mimo jiné obohatili zahraniční řečníci Joakim Hjortland a Mikael Takamaa.

Náš tým

V MC týmu jsme zapálení dobrovolníci, kteří se snaží poslouchat Boží směrování a využít své talenty a obdarování pro Jeho práci. Tímto způsobem společně budujeme prostředí, kde vládne podpora, touha po duchovním růstu a nasazení ve službě Bohu.

Organizátoři

Partneři

Máš nějaké dotazy?

Napiš nám.